Sistem Dahili Toplu Personel Taşıma

Sistem dahili Toplu Personel Taşıma 2015 yılında Dilovası İMES OSB ile başladığımız ve daha sonrada Mermerciler Sanayi Sitesinde uygulamaya başladığımız projemiz hızla büyümektedir. Projemiz 55 personel ile başlamış olup, işletmelerin projeye katılımı ile şu an 900 personel taşıyarak devam etmekteyiz.

İşletmeler için sağladığımız faydalar
  1. % 15 - % 50 arasında maliyet tasarrufu sağlıyoruz... İşletmeler için maliyeti doğrudan etkileyen iki ana unsur vardır
    • Araçtaki doluluk oranı
    • Güzergahın uzunluğu ve dağınık oluşu
  2. Kişi sayısına bağlı kalmaksızın istenilen bölgeden personel istihdamı sağlanması. İşletmelerin en büyük sıkıntısı servis güzergahı dışında personel alımı yapamamalarıdır. Toplu Personel Taşıma sisteminde personelin bölgedeki sayısı ve ikamet ettiği yer çok önemli değildir, çünkü her bölgeden mutlaka servis aracı güzergahı olacaktır. İşletmeler sadece koltuk maliyetini ödeyerek personellerini taşıtacaklardır. Ulaşım açısından işletmenin üretimi anlamında riskin dağıtılması. Personel normalinden çok daha fazla araçla işyerine geleciği için aracın kaza yapması, trafik sıkışıklığı, herhangi bir nedenden aracın geç kalması veya gelmemesi durumunda bundan etkilenen personel sayısı, münferit taşımacılıkta olduğundan çok daha az sayıda olacaktır.